Róbert Plaskoň
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 086 06 Snakov
- Na trhu od
- 1. novembra 2008
- IČO
- 44 471 297
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 17
- rokov na trhu
- 2008
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Róbert Plaskoň
Róbert Plaskoň – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Snakov. Podniká od 1. novembra 2008.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby a maloobchod a veľkoobchod.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Róbert Plaskoň
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 44 471 297
- Dátum vzniku
- 1. novembra 2008
- Miesto podnikania
- 086 06 Snakov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-13887
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Róbert Plaskoň zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
-
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Róbert Plaskoň?
Miesto podnikania je v obci 086 06 Snakov.
Čím sa Róbert Plaskoň zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
Aké je IČO – Róbert Plaskoň?
IČO je 44 471 297.
Odkedy podniká Róbert Plaskoň?
Podnikanie začalo 1. novembra 2008. Na trhu pôsobí 17 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.